Sevgili okurlarım, bilindiği üzere 2010 yılından bu yana gazetecilik görevimi icra etmekteyim. Bugüne kadar bir çok siyasi İlçe Başkanlıklarının programlarını takip ettim. Ancak MHP Silivri İlçe Başkanlığı'nın programlarını bir süre sonra takip etmemeye başladım. 

PEKİ NEDEN?

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın hakkında ne iyi ne de kötü haber yaptım. Sayın başkan bana bir yerden gıcık kapmış olacak ki, kendisini gördüğüm etkinliklerde veya bir meclis toplantılarında şahsıma yönelik itici hareketleri ve konuşmaları oldu. Hatta ve hatta  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz Bey'in yanında dahi şahsıma yönelik tenkitlerde bulunmuştur. Kendisinin bir davranış bozukluğu var anlaşılan.

Geçtiğimiz günlerde Silivri'de İş kadını ve gazeteci olan Özgün Deniz Gündüz'ün kendi sosyal medya hesabında Zafer Yalçın'a yönelik bir paylaşımı oldu. Bende bu paylaşıma istinaden 'Kendisini tiye bile almıyorum' diye yorum yaptım.

Yapmış olduğum bu yorum Sayın Yalçın'ı bir hayli kızdırmış olacak ki, dün gerçekleşen Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın Seçimli Kongresinde kendisi yanıma gelerek kulağıma fısıldadı ve "Bir gece evine gelip bomba atacağım" ifadelerinde bulundu.

Bir İlçe Başkanına yakışmayan hareketler bunlar. Kendisi gerçekten emek vererek  gazetecilik görevini icra eden kişilerin yanında olmak yerine kafasında belirlediği 1-2 gazeteci haricinde hiç bir meslektaşımla görüşme yapmamaktadır. 

Sayın Yalçın'la haber konusunda hiç bir diyaloğum olmamasına rağmen beni gördüğü her yerde yanıma gelerek racon kesmeye kalkamaz. Herkes haddini hukukunu bilecek.

Ben bu denli davranışını değiştirmesini ve rahatsız edici usluplardan kaçınmasını öneriyorum. Aksi takdirde tarafıma yapılan uygunsuz müamelelerin karşılığını hukuki işlemler başlatarak vereceğimi Kamuoyunun bilgisini sunarım.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol