Öne Çıkanlar yağlı güreşler gözaltı kamyon alev alev yandı 30 ağustos zafer bayramı

Yunus Emre Yaşar Futbolu Neden Bıraktı? Tek tek nedenlerini açıkladı.

Silivrispor eski takım kaptanı Yunus Emre Yaşar futbolu neden bıraktı. Yaşar futbolu bıraktıran nedenlerini tek tek sosyal medya üzerinden paylaştı.

Yaşar'ın sosyal medya üzerinden paylaştığı yazı aşağıdaki gibidir.------------------------

Sevgili Silivrispor Ailem ;

Üzülerek belirtmek istiyorum ki yine yollarımız ayrılıyor. Yeni bir başlangıç düşüncesiyle 2 sezon önce tekrar kavuştuğum kulübümden bana göre çok zamansız çok erken bir ayrılık oldu. Silivrisporla ilgili büyük hedeflerim vardı. Bu hedefleri gerçekleştirmenin adımı olarak gördüğüm şampiyonluk sevincini geçen sezon hep birlikte yaşadık. Bundan sonra ki yıllarda yapacağımız plan program sayesinde çok daha büyük başarılar yakalayabilirdik. Fakat 2019 yılında yaşadığım ayrılıkta Yunus Emre Yaşar Gitsin mi - Kalsın mı Sorusuna gitsin diye el kaldıranlar maalesef ellerini hala üzerimizden indiremediler.

Aslında ayrılık yazısı bile yazmayı düşünmüyordum fakat kulağıma gelen duyumlardan dolayı bazı konulara açıklık getirmem gerekiyor.

Kulüp binasına gittim ve görüşmemiz yaklaşık bir saat sürdü. Kulüp başkanı bana hocanın 10 kişilik kontenjan ekibinde olmadığımı ve jübile teklifi yapmayı düşündüklerini söyledi. İlginç olanı jübile teklifinin arkasından hiç bir görev teklif etmemeleri oldu. Bu durum beni çok üzdü ve şaşırdım. Kendi kariyerimle ilgili kararları kendimin alabileceğini söyleyerek kulüpten ayrıldım. Bu yazıyı yazmama sebep olan durum ise benim konumun geçtiği yerlerde biz ona teklif yapacaktık ama kendisi kalkıp gitti diyerek insanlara yalan yanlış açıklama yapmalarıdır !!!

İdari menajerlik teklifi yapılsaydı kabul ederdim.

Yardımcı hocalık teklifi yapılsaydı kabul ederdim.

Altyapı ile ilgili bir görev verilseydi kabul ederdim.

Şimdi size soruyorum oradan bulunduğum 1 saatlik görüşmede bunların hangisini bana teklif ettiniz ?

Bir saatlik sürede bu teklifleri bana sunacak zamanınız mı olmadı ?

Yada ben bu kulüpte bu görevleri almayı hak etmiyor muyum ?

Yaşadığım ayrılık süreci bu şekildedir takdiride

değerli Silivrispor taraftarlarına bırakıyorum.

Dilinizden düşürmediğiniz SEVDAMIZ Silivrispor sözünün inandırıcı gelmesi için bu kulübü seven bu kulübe hizmet etmiş büyük fedakarlıklar yapmış insanlara sevgi ve saygı göstermelisiniz.

Hiç bir şekilde fikrimin alınmadan benimle istişare yapılmadan dile getirdiğiniz Sana jübile teklifi yapmayı düşünüyorduk cümlesi şahsıma yapılan büyük bir saygısızlıktır.

Silivrispor kulüp başkanlığı makamı ne kadar değerliyse Silivrispor takım kaptanlığı mevkisi o kadar değerlidir. Bu muameleyi ben dahil hiç bir sporcu arkadaşım haketmiyordur.

Maalesef her geçen gün daha da çirkinleşen spor dünyasında Silivri tarafına bakarsak en çok nasibini alanlardan biriyim. Her anlamda Başarılı olan kulübün bu günlere gelmesi için mücadele eden,fedakarlıklar yapan insanları cezalandırıp hiç bir emeği olmayan insanlara görev vererek ödüllendirmenizi de sizlerin vicdanınıza bırakıyorum.

Geçirdiğimiz 2 sene içerisinde konuşulanlar yaşananlar sanıyorum ki hepsi hayal ürünüydü.

İnanın yaşanılanlar konuşulanlardan sonra durumun bu noktaya gelmesi çok şaşırtıcı.

Her sene bir tecrübe oldu bana.

Sanırım en büyük tecrübeyi bu sene yaşadım.

Bana bu tecrübeyi yaşatanlara hakkımı helal etmiyorum onları Allah’a havale ediyorum.

İnsanın kendi evinde,kendi ilçesinde doğup büyüdüğü yerde tertemiz bir niyetle canla başla mücadele ettiği halde bunları yaşaması inanın bir çok şeye olan inancının da

kaybolmasını sağlıyor.

Uzun zamandır düşünerek aldığım karar doğrultusunda futbolu bırakıyorum.

Benden bu kadar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol