Öne Çıkanlar avcılar hırsızlık girişimi bıçaklı kavga kar yağışı Yoğurt

Taylan Güraslan açıklamalar da bulundu

Değerli Basın Mensupları;

Dün Akşam yaptığımız Yönetim Kurulu Toplantısında ki bilgilendirmeleri siz Değerli Basın Mensupları ve Silivrispor’a gönül vermiş Kıymetli Taraftarlarımız ile Paylaşmak isterim.
Göreve geldiğimiz de 3.697.333,72 -TL ibra edilen rakam üzerine 293.078,32-TL icra borçları ilave olarak tutar 3.990.412,04 TL ye çıkmıştır. Bu rakamı bugün ile itibari ile 3.702.555,00-TL ye düşürdük. Ayrıca bu süre zarfında , Yönetim Kurulu Üyelerinin verdiği nakit ödemeler ,Otogar gelirleri,TFF gelirleri, İddaa gelirleri,Kombine Bilet ve Düzenlediğimiz Gece’den sağladığımız nakit ile Kulübümüzün Kasasına 1.590.276,00-TL girmiş olup , bu rakamdan Kulüp ihtiyaç ve harcamaları için nakit ( A TK , Diğer Branşlar,Maaş ödemeleri,SGK ve Vergi Dairesi Yapılandırmaları,Güncel SGK ve Vergi Dairesi ödemeleri,Senet Ödemeleri ve İcra Ödemeleri ,vs.) 1.576.807,00-TL ödeme yapılmıştır.
Yukarıda verilen gelir rakımının içinde belirtilmiş ve en büyük beklentimiz TFF ve İDDAA hakkedişimiz olan 661.676,00-TL den 385.082,00-TL geçmiş döneme ait icra borçlarına kesilmiştir.
Ben ve Yönetim Kurulum göreve geldiğimiz günden itibaren maddi ve manevi bir birliktelik içinde olup , Silivrispor’umuz için herşeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır ve en iyisini yapacaktır.
Son Artvin Hopaspor maçından sonra Kamu Oyunda ve Sosyal Medya da Kaos ortamı yaratmak isteyenler bilsin ki ; Yönetim olarak Teknik Heyetimize ve Futbolcu Kardeşlerimize güvenimiz ve desteğimiz devam edecektir. Silivri’li Hemşerilerim ve Silivrispor Sevdalıları bilsinler ki ; Ben ve Çok Kıymetli Yönetim Kurulu Arkadaşlarım Silivrispor’un menfaati olan herşeyin yanında , zararına olan herşeyin de karşısındadır.
Bizler Yönetim Kurulu olarak her zaman Şeffaf olmaya ve en kısa zamanda basın toplantısı yaparak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreç de sizlerin de desteğiniz bekliyoruz.

Saygılarımla
Taylan GÜRASLAN
Silivrispor Kulüp Başkanı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol