Öne Çıkanlar Silivri sağlık ekipleri kazası volkan yılmaz sondaj

Yıldırım, ''Sandıktan yeniden birlik çıksın''

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Kongre sürecinde sona yaklaşıldığı bu günlerde delegelik yarışında sıra merkez mahallelere geldi.

23 ve 24 Kasım tarihlerinde Silivri’nin Fatih, Cumhuriyet, Mimarsinan, Alibey, Piri Mehmet Paşa, Yeni mahalleleri ile Semizkumlar ve Selimpaşa’da gerçekleşecek delege seçimleri öncesi bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkan Adayı Abdullah Yıldırım birlik mesajı verdi.

“Birleştirmek, Büyütmek ve Yeniden Kazanan bir Cumhuriyet Halk Partisi için YOLA ÇIKIYORUZ” şiarıyla adaylığını açıklayan Abdullah Yıldırım, Partinin son süreçte aynı kişiler tarafından yeterince yıpratıldığını belirterek, bu hafta sonu yeni bir söz söylemek adına mahallelerde yarışacak tüm delege adaylarına başarılar diledi.

KIRMIZI SENİN RENGİN

“Nereden ve hangi listeden seçilirse seçilsin sürecin sonunda partimiz için söz söyleyecek delegelerimiz ile kazanan Silivri ve Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır” diyen Yıldırım, 5 mahallede KIRMIZI LİSTE ile seçime gireceklerini belirterek;

“5 Mahallemizde örgüt emekçilerimizin istişareleriyle oluşturulan Kırmızı Liste, örgütte susturulan, ötekileştirilen ve artık benimde sözüm olsun diyenlerin listesidir. Tüm partililerimizi 5 mahallemizde Senin Rengin olan KIRMIZI’ya destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner27

banner16