Esen, ''Kaybettirmeyi Marifet Sayanlara Söyleyecek Sözümüz “birleşerek  kazanacağız”

CHP Silivri İlçe Başkan Adayı Berker Esen delege seçimleri sonrasında açıklamalar da bulundu.

Esen, ''2 haftadır süregelen ve bugün sonuçlanan delege seçimlerimiz partimize ve Silivri’mize hayırlı olsun. Yola çıkarken umudu, azmi ve gençliğimizi geleceğe taşıyacağız demiştik. Tamda bu noktada üyelerimiz aldıkları kararlar ve kullandıkları oylarıyla bu umudumuza destek vermiş ve büyük bir teveccühte bulunmuşlardır. “Beyaz”Listemiz büyük bir farkla umut olmuştur. Şimdi bize düşen görev bu umudu geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaktır.  Cumhuriyet Halk Partisi’nin ortak ilkesinde buluşmuş, onun ahlakını ve erdemini sonsuza dek taşıyacak yönetimimizle karşınıza çıkarak, sadece bizim listemizde değil diğer listedeki delegelerinde oyunu alarak, onlarda da umut olarak kongremizi tamamlayacağız.
Partimizin, taşında toprağında, kederinde, sevincinde her anında yanında olan, kişilere değil ilkelere sımsıkı sarılı olan bizler, partimizi ilçemizde  yeniden iktidar yapacağız. Kaybettirmeyi marifet sayanlara söyleyecek sözümüz “birleşerek  kazanacağız” olacaktır. 
Başta Delege Seçimlerini başarıyla yürüten İlçe Başkanımız Suna Göçengil ve Yönetim Kurulumuza, Mahalle Başkanlarımıza, sandık kurullarımıza ve en önemlisi Partimizin emektarı üyelerimize ve seçilen tüm delegelerimize teşekkür ediyorum.

Berker ESEN
CHP Silivri İlçe Başkan Adayı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol