Öne Çıkanlar 30 ağustos zafer bayramı ayçiçeği silivri itfaiyesi silivri cezaevi yangın

Bozoğlu Güven Tazeledi

AK Parti Silivri İlçe örgütü 7. Olağan Kongresini yaptı. Kongreye Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul Milletvekilleri Nevzat Şatıroğlu, Şamil Ayrım, Abdullah Güler, Hasan Turan, Ahmet Hamdi Çamlı ve Tülay Kaynarca ile Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır katıldı. 

Haber: Uğur Samet AVCI

Kongre'de konuşan Bayram Şenocak, ''AK Parti'ye İstanbul'da son bir yılda 220 bin yeni üye kaydı gerçekleştirildiğini belirtti. Silivri Mega Saray tesislerinde gerçekleşen kongrede konuşan AK Parti İstanbul iL Başkanı Bayram Şenocak şunları söyledi; ''Öncelikle 7. Olağan İlçe Kongremiz hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. Bundan 2 hafta önce başladığımız ve yarından sonra ara vermek durumunda kalacağımız İstanbul'da 12. İlçe kongremizi Silivri'mizde gerçekleştirmiş olacağız. Bir önceki kongremizi çok iyi hatırlıyorum, salgın sürecindeyiz. Çok daha coşkulu bir kalabalıkla birlikteydik. Belki bugün sayısal olarak aynı çoğunlukla beraber değiliz, ama aynı ruhu yaşayan ama aynı heyecanı yaşayan aynı kalp atışlarını bu salonda hissediyoruz.  

SON BİR YILDA 220 BİN YENİ ÜYE 

 Şenocak, ‘’Son bir yıl içerisinde İstanbul'da tam tamına 220 bin yeni üye kaydı gerçekleştirdik. Özellikle salgın sürecinden sonra İstanbul teşkilatı 39 ilçesiyle beraber 106 bin 155 yeni üye kaydını tam 40 gün içerisinde gerçekleştirdi." Her ilçenin olduğu gibi bunda da Silivri’nin emeği ve katkısı çok büyüktür. 

 SİZ HAYALLERİNİZDE YAŞAMAYA DEVAM EDİN 

 İl Başkanı Bayram Şenocak,  Siz hayallerinizde yaşamaya devam edin. Biz biliyoruz, neye hayal kurduğunuzu, biz biliyoruz sizin tek hayaliniz AK Parti'nin çöküntüye uğraması. Biz biliyoruz, Recep Tayyip Erdoğan’ın bu ülkeden gitmesi ama başaramadınız, asla da başaramayacaksınız. AK Parti teşkilatları AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı buna asla müsaade etmeyecektir. Biz bunu sonuna kadar inanıyoruz. Bunların bir ideali var.  Bunlar diyor ki, Bu Ülke’ de AK Parti olmamalı Bunlar diyor ki, Bu Ülke’ de Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları olmamalı. Sebep, çünkü AK Parti varsa, Libya’da başımıza bela.’’ Diyorlar. Bugün AK Parti varsa Recep Tayyip Erdoğan varsa Akdeniz'de kurdukları hayaller çöpe atılmış demektir. Bugün AK Parti ve Recep Tayyip varsa, dünyadaki Müslüman ve mazlum kardeşlerimizin uyanmasına vesile olmuştur diyorlar. Onun için AK Parti bunların gözünde olmamalıdır. Onun için AK Parti ve Lideri Recep Tayyip Erdoğan her daim beladır.’’ Diyorlar. Evet biz sizin başınıza bela olmaya devam edeceğiz. 

 

MUTLU BOZOĞLU TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ 

AK Parti Silivri İlçe örgütü 7. Olağan üstü kongresinde tek aday olarak giren mevcut ilçe Başkanı Mutlu Bozoğlu tekrar ilçe Başkanlığına seçildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner36