Öne Çıkanlar Silivri kamyon alev alev yandı afet gözaltı yağlı güreşler

İtfaiye eri: Can derdinde Otel sahibi: Mal derdinde (ÖZEL)

Silivri’de bir otelin su borusuna sıkışan kediyi kurtarmak için olay yerine gelen İtfaiye ekipleri, 5 santimetrelik alçı duvarı kırarak kediye ulaşmaya çalıştılar. Otelin sahibi olduğunu söyleyen kadın, “bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek İtfaiye ekiplerine saldırdı.

Olay, dün gece saat 20:45 sıralarında Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesinde bulunan bir otelde meydana geldi. Otelin su borusunun bulunduğu noktada yavru kedinin sıkıştığı fark eden vatandaşlar durumu Silivri İtfaiyesine bildirdi.

Olay yerine gelen İtfaiye ekipleri yavru kediyi su borularının bulunduğu yerde aramaya başladı. Kedinin sesinin gelmesine rağmen bir türlü kediyi tespit edemeyen itfaiye ekipleri, çareyi su borularının bulunduğu yerde 5 santimetrelik alçı duvarı kırarak kediye ulaşmaya çalıştı.

Bu çalışmalar sonuç vererek kediye ulaşıldı ve sıkıştığı yerden kedi kurtarıldı. Ancak bu olayların sonrasında kendisini otelin sahibi olduğunu iddia eden kadın, “bir yavru kedi için otelime zarar verdiniz” diyerek önce itfaiye ekiplerine daha sonra kendisine tepki gösteren çevredeki hayvan severlerin üzerine yürüdü. 

İsmi öğrenilemeyen 16 yaşındaki Genç kız ile otel sahibi arasındaki laf dalaşı ise arbedeye dönüştü. Arbedeyi çevredeki vatandaşlar ayırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından otel sahibinin ifadesi alındı.  Bu sırada çevredeki vatandaşlar kurtarılan yavru kediyi beslediyi de görüldü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol