Öne Çıkanlar yangın volkan yılmaz Kasım Ayı 1. Meclis Toplantısı Yapıldı Silivride sokak ortasında cinayet Av.Dilara Ülküm Maşalacı

Emekli Olan İtfaiyeciler İçin Plaket Töreni Düzenlendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda görevli uzun yıllardır görev alan 9 personel için, itfaiye daire başkanı ve bölge müdürleri ile itfaiye erlerin katımlarıyla emeklilik programı gerçekleşti. Silivri İtfaiye İstasyonunda gerçekleşen plaket töreni ve emeklilik yemeğine İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak, Bölge Müdürleri, Grup Amirleri, itfaiye personelleri ve aileleri katıldı.

İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak, törende emekli olan personellere bugüne kadar ki yapmış oldukları özverili çalışmalar için teşekkür plaketleri takdim etti. Silivri Grubunda görevli rahatsızlığından dolayı hayatını kaybeden Merhum Durmuş Koç'un plaketi ailesine İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak tarafından takdim edildi. Emekli olan İtfaiye Personelleri Mahmut Azman, Mehmet Yaka, Ramis Çalışır, Mustafa Yüksel, Ömer Kalburcuoğlu, Mustafa Yücegök, İlyas Güzelyurt, Nehat Meriç'e İtfaiye Daire Başkanı ve Bölge Müdür ile yardımcıları tarafından plaket taktim edildi. Emekli olan personeller çalışma arkadaşlarıyla vedalaşması sırasında duygusal anlar yaşandı. Program fotoğraf çekimiyle son buldu.

Anahtar Kelimeler:
SilivriItfaiye

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner27

banner16