Öne Çıkanlar anız yoğurt festivali yavru kediler ibrahim orçin volkan yılmaz

Türk Kızılay'ı ve Modacı Hakan Akkaya Silivri'de Roman Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Türk Kızılay'ı ve Modacı Hakan Akkaya roman vatandaşlarla Silivri'de bir araya geldi. Çocuklarıyla birlikte yaşam mücadelesi veren ailelere yardım elini uzatan Türk Kızılayı ve Modacı Hakan Akkaya Silivri Yeni Mahalle'de bulunan 28 Aile'ye gıda, temizlik ve ayakkabı yardımında bulundular.  Ailelere kışlık ayakkabı veren Türk Kızılay ekibi ve Modacı Hakan Akkaya gıda ve temizlik kolisi yardımında da bulundu. Silivriyerelhaber.com Muhabirine açıklama yapan Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, ''Dünyanın yüzlerce Ülkesine yardım eden Kızılay, kendi Ülkesindeki insanların da yanındadır. Hakan beyle birlikte burada çocuk ve ailelere kışlık ayakkabıları, gıda ve hijyen malzemeleri getirdiklerini ifade etti.

KIZILAY OLARAK SAHİPLENECEĞİZ

Ercan Tan sözlerine şöyle devam etti:

''Artık burayı Kızılay olarak sahipleneceğiz. Periyodik olarak dönemlerde yardımlar için Silivri'de olacağız. İstanbul'un Merkezinde böyle yaşam noktası olması bizim bildiğimiz şeyler ama burada çok farklı bir yaşam alanı, çok destekleri ihtiyacı var bizlerde Kızılay ekibi olarak her zaman burada olacağız''dedi.

MODACI HAKAN AKKAYA ''ÇOK MUTLUYUM''

Modacı Hakan Akkaya ise, Bugün Silivri'deyiz, roman yerleşkesindeyiz. Burada insanlar 117 kişiler. Maalesef bu insanların hiçbir şeyleri yok, Türk Kızılay ekipleriyle birlikte daha önce giydirmek için buradaydık. Daha sonra işler büyüdü, gıda ve hijyen kolisi eklendi. Korona ve buradaki yaşadıkları şartları düşünürsek, her hane için büyük hijyen kolisi verdik ve bundan sonra düzenli olarak gelmeye devam edecek bu yardımlar. Ben Kızılay ekibi ile birlikte bu insanlar ulaşabildiğim için çok mutluyum ve kendilerine teşekkür ediyorum''dedi.

Haber: Uğur Samet AVCI / SİLİVRİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner38

banner41