Öne Çıkanlar meclis toplantısı merkez silivri beleidyesi akparti muhabir

Silivri'nin Yıldızı Ahmet Kocabay, TRT Avrupa Sinema Filmin'de  Abbasi Halifesi El-Müstazhirbillah Karakterini Canlandırdı

Silivri'de esnaflık yapan 25 yaşındaki oyuncu Ahmet Kocabay televizyon dizilerinin vazgeçilmez ismi oldu.

Kocabay, 1997 yılında Ağrı ilinde dünyaya geldi. Ailesiyle birlikte Silivri'de yaşayan genç oyuncu Ahmet Kocabay bölüm oyuncusu olarak TRT ekranında yayınlanan Başrollerinde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı ''Barbaroslar'' adlı dizide bölüm oyuncusu olarak görev almakta.

İlk Rolünü Kuruluş Osman dizisinde Osman'ı canlandıran Burak Özçivit ile birlikte rol aldı. Bozkır Aslanı Celaleddin adlı dizisinde ise 'celaleddin' karekterini canlandıran Emre Kıvılcım ile birlikte 13 bölüm rol arkadaşlığı yaptı.

İbni Sina Belgeseli TRT Avrupa Belgesel kanalında yayınlanan ayrıca sinema filmi olarakta yayınlanan İbni Sina adlı belgeselde Abbasi halifesi El-Müstazhirbillah karakterini canlandırdı.

Son olarak Barbaroslar:  Akdeniz'in kılıcı Adlı dizi'de Oruç reis karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan ve hızır reis karakterini canlandıran Ulaş Tepe ayrıca Levent karakterini canlandırdı.

Silivrili oyuncu Ahmet Kocabay ileriki zamanlarda farklı dizilerde başrol oyuncularıyla birlikte izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol