Öne Çıkanlar yağlı güreşler gözaltı kamyon alev alev yandı Silivri afet

CHP'de 100. yıl hazırlığı

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı'ndan 100. yıl hazırlığı ve basın açıklaması

Cumhuriyetimizin, devrimlerin, demokrasinin, tam bağımsızlığın, laikliğin ve sosyal hukuk devletinin kurucusu olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 100. Kuruluş Yıl Dönümünü, 9 Eylül 2023 Cumartesi günü, tüm örgütümüz ve hemşehrilerimizle beraber kutlayacağız.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının kıyısına ulaştığımız bu dönemde, ülkemize ve halkımıza olan sorumluluğumuz her zamankinden daha fazladır. Büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün devrim ve ilkelerinin izinde, ülkemizi yeniden ayağa kaldıracak, aydınlık ve çağdaş bir geleceğe taşıyacak olan kadrolar, Cumhuriyet Halk Partisi örgütündedir.

9 Eylül 2023 Cumartesi günü saat 10.30’da Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda Türkiye Cumhuriyeti ve partimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün manevi huzuruna çelengimizi sunup, saygı duruşunda bulunacağız.

saat 19.23’de Silivri Çarşı Uğur Mumcu Meydanı’nda toplanılarak kortej halinde Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda son bulacak fener alayı yürüyüşü gerçekleştirilecektir.

Yürüyüşün ardından Silivri Sahili Zabıta Noktası yanındaki parti standımızda “Türkiye’nin kurucu partisi” belgesel gösterimi olacaktır.

Programlara yoğun katılımınızdan onur duyar; partimizin 100. kuruluş yıldönümünü kutlarım.

Var ol CHP!

Berker Esen
CHP Silivri İlçe Başkanı

Anahtar Kelimeler:
SilivriChp

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol