Öne Çıkanlar yangın huzur evi yavru kuzu silivri beldiyes silivri adliyesi

Mümün Koçoğlu Berker Esen'i ziyaret etti

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen CUMHURİYET HALK PARTİSİ 12. Olağan Kongresi’nin diğer adayı olan Mümün Koçoğlu ekibi ile, kongreyi kazanarak Türkiye’nin En Genç İlçe Başkanı ünvanlıyla CHP Silivri’nin koltuğuna oturan Berker Esen ve ekibini parti binasında ziyaret etti. 
Seçim süreci boyunca “Ötekimiz yok! Biz birlikte güçlüyüz” sloganıyla kampanyasını yürüten CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen ve Yönetim Kurulu, Mümün Koçoğlu ve ekibini evinize hoş geldiniz diyerek karşıladı.
Toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarette Koçoğlu ve ekibine hitap eden Esen “Partimiz çok güzel bir kongre süreci geçirerek 27 yaşımda bana bu onurlu görevi layık gördü. Pazar günü gerçekleştirdiğimiz demokrasi şöleninden sonra artık Beyaz Liste, Sarı Liste ayrımları geride kaldı. Bu saatten sonra bana ve ekibime düşen partimizi Silivri’mizde yeniden iktidar yapmak için çalışmak.” Dedi. 
İlçe Başkanı Berker Esen’e kalem hediye eden Koçoğlu “Türkiye’nin En Genç İlçe Başkanı olarak inşallah bu kalemlerle partimiz için önemli ve güzel kararlara imza atarsınız.” Diye temennide bulundu.
Genç İlçe Başkanı Esen’in davetiyle iki ekip birlikte aile fotoğrafı çektirdi

Anahtar Kelimeler:
SilivriGüncel

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner27

banner16