Öne Çıkanlar ayçiçeği 30 ağustos zafer bayramı yangın silivri cezaevi silivri itfaiyesi

ÇİZGİ YAZILIM ANADOLU LİSESİ ‘GELECEĞİN EĞİTİM PROJESİ’ Ödülünü Aldı

‘Eğitimin Silikon Vadisi’ sloganıyla Silivri’de kurulan ÇİZGİ YAZILIM ANADOLU LİSESİ 4 Kasım Perşembe akşamı, Wyndham Grand Otel de Artı Eğitim tarafından 8’ncisi düzenlenen Eğitimde Başarı ödülleri töreninde ‘Geleceğin Eğitim Projesi’ ödülünü aldı.

Okul kurucuları, yöneticileri, öğretmen ve eğitim alanında onlarca Bilim insanı, bürokrat ve akademisyenin katıldığı ödül töreninde eğitim alanında çeşitli kategorilerde ödüller verildi.  

Çizgi Kolejleri kurucusu Ulaş VELİOĞLU’nun ödülü, Kavram Eğitim Kurumları Mütevelli heyeti ve TÖDER onursal başkanı Bahattin DURMUŞ tarafından takdim edildi.

Ulaş VELİOĞLU ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmasında; 

‘Çok heyecanlıyım, 3 yıl önce Çizgi Koleji Gezici STEM otobüsü projesiyle yılın en iyi sosyal sorumluluk projesi ödülünü almıştık, geçen yıl Çizgi Tv ile yılın en iyi uzaktan eğitim ödülünü aldık. Uzun süren çalışmalar sonunda kurduğumuz Çizgi Yazılım Anadolu Lisesinin ödüle layık görülmesinin gururunu yaşıyorum. Ödüle layık gören akademik heyete ve Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi en önemli özelliklerinden biri kız öğrencilere özel burslar vermesi. Bu sebeple, ödülü kızım Deniz nezdinde tüm kız öğrenciler adına alıyorum’ diyerek konuşmasını sonlandırdı. 

Anahtar Kelimeler:
Silivriçizgi Koleji

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner36