Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Yiğit Efe, Silivri İtfaiyeyi ziyaret etti

Yiğit Efe, Silivri İtfaiyeyi ziyaret etti

Temmuz ayında çıkan yangında evlerinde mahsur kalan Anne Akbaş ile Çocuklarını kurtaran İtfaiye ekiplerini ziyaret etti. Ziyarette Silivri İtfaiye İstasyonu Grup amiri Cemallettin Budak tarafından karşılandı. Budak ve İtfaiye ekipleri 2.5 yaşındaki Yiğit Efe’ye yoğun ilgi gösterdi. Ziyarette çocuklara İtfaiye aracı maketi oyuncuklarından hediye edildi. Olayın geçmişi Silivri’de geçtiğimiz 31 Temmuz’da Piri Mehmet Paşa Mahallesi...

Haberin Tarihi: 17 Ağustos 2018 - Okunma Sayısı:407 defa okundu.

Temmuz ayında çıkan yangında evlerinde mahsur kalan Anne Akbaş ile Çocuklarını kurtaran İtfaiye ekiplerini ziyaret etti. Ziyarette Silivri İtfaiye İstasyonu Grup amiri Cemallettin Budak tarafından karşılandı. Budak ve İtfaiye ekipleri 2.5 yaşındaki Yiğit Efe’ye yoğun ilgi gösterdi. Ziyarette çocuklara İtfaiye aracı maketi oyuncuklarından hediye edildi.

Olayın geçmişi

Silivri’de geçtiğimiz 31 Temmuz’da Piri Mehmet Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi’nde bulunan 4 katlı binanın merdiven boşluğunda saat 16.30 sıralarında çıkan yangında binanın en üst katında mahsur kalanlar itfaiye ekiplerince kurtarılmıştı. Bir esnaf tarafından yangının dumanından etkilenmemesi için 2.5 yaşındaki Yiğit Efe’in temiz hava alması için pencereden sarkıtılmış, daha sonra Silivri İtfaiye ekiplerince Anne Seyhan Akbaş ile çocukları 2.5 yaşındaki Yiğit Efe ile Yusuf Emir’de kurtarılmıştı.

Haber-Foto: Uğur Samet Avcı

Bir Yorum Yazın

porno