Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Vatandaşın ”SU” kesintisi tepkisi

Vatandaşın ”SU” kesintisi tepkisi

Silivri’de mahalleli su sıkıntısından dert yandı. Alınan bilgiye göre, Piri Mehmet Paşa Mahallesi İnönü caddesinde yaşayan bazı apartman sakinleri ve esnaflar yaklaşık 28 saattir su kesintisinin yaşandığını ve kesintiden kaynaklı mağdur olduklarını dile getirdiler. Silivri Yerel Haber (SYH) Haber merkezine ulaşan bazı vatandaşlar, ”Mahallemiz’de son 4-5 gündür alt yapı çalışmaları yapılıyor. Bu alt yapı çalışmaların...

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:256 defa okundu.

Silivri’de mahalleli su sıkıntısından dert yandı.

Alınan bilgiye göre, Piri Mehmet Paşa Mahallesi İnönü caddesinde yaşayan bazı apartman sakinleri ve esnaflar yaklaşık 28 saattir su kesintisinin yaşandığını ve kesintiden kaynaklı mağdur olduklarını dile getirdiler.

Silivri Yerel Haber (SYH) Haber merkezine ulaşan bazı vatandaşlar, ”Mahallemiz’de son 4-5 gündür alt yapı çalışmaları yapılıyor. Bu alt yapı çalışmaların dan sonra ara ara sularımız kesiliyor ve geldiği zaman da basınç düşük olduğundan az akıyor. Son bir gündür ise sularımız tamamen kesildi. Evimiz ve iş yerlerimiz de mağdur olduklarını dile getiren vatandaşlar İlgili yetkililerin ‘alt yapı çalışması öncesinde ve sonrasında sık sık kesintilerin olduğu bu konu ile ilgili iyileştirme çalışmalarının yapılmasını istediler. Ayrıca arıza ile ilgili bir çok şikayetlerin yapıldığı da alınan bilgiler arasında

”İSKİ’nin İnternet adresinden yapılan açıklama”

İSKİ’nin İnternet adresinden yapılan açıklamaya göre, İçmesuyu Şebeke Hattındaki Arızanın Giderimi İçin Onarım çalışmalarının tahmini olarak 11.4.2018 tarihinde saat 10:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.”denildi.

Editör Notu: Silivri Yerel Haber (SYH) ait olan Görsel ve yazılı haberlerin izinli veya İzinsiz kullanılması yasaktır. Telif hakkı mevcuttur.

Bir Yorum Yazın