Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Suna Göçengil yeniden seçildi

Suna Göçengil yeniden seçildi

CHP Silivri İlçe Başkanlığı için 11. olağanüstü kongre gerçekleştirildi. Silivri’de Mega Düğün Salonun’da gerçekleşen 271 oyun kullandığı 11.Olağanüstü kongresinde tek aday olarak listeye giren mevcut CHP ilçe başkanı Suna Göçengil seçildi. İlçe kongresine Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul Milletvekilleri, Bihlun Tamaylıgil, Sibel Özdemir ve Zeynel Emre ve bir...

Haberin Tarihi: 24 Aralık 2017 - Okunma Sayısı:938 defa okundu.

CHP Silivri İlçe Başkanlığı için 11. olağanüstü kongre gerçekleştirildi.

Silivri’de Mega Düğün Salonun’da gerçekleşen 271 oyun kullandığı 11.Olağanüstü kongresinde tek aday olarak listeye giren mevcut CHP ilçe başkanı Suna Göçengil seçildi.

İlçe kongresine Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP İstanbul Milletvekilleri, Bihlun Tamaylıgil, Sibel Özdemir ve Zeynel Emre ve bir önceki dönem Milletvekilli Süleyman Çelebinin, yanı sıra Siyasi Parti İlçe Başkanları, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda delegeler katıldı. Ayrıca CHP Grup Başkanvekilli Engin Altay kongre sürecini değerlendirerek hayırlı olması temennisinde bulundu. CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil ise, katılım sağlayanlara teşekkür etti.

Kongre fotoğraf çekimleriyle son buldu.

Bir Yorum Yazın

porno