Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Solmaz’dan duygu dolu konferans

Solmaz’dan duygu dolu konferans

Dizi ve tiyatro oyuncusu Ali Solmaz’ın Ülkü Ocakları Silivri İlçe Teşkilatı’nda vermiş olduğu “1. Dünya Savaşı” konferansı büyük ilgi gördü. Konferansa Ocak Yöneticileri,öğrenciler ve tiyatro sanatçıları katıldı. Konferansa Solmaz Tiyatro oyuncusu Kasım Özkan’ın Kur’an-ı kerim tilaveti ile başlandı. Daha sonra Ali Solmaz yaklaşık bir saat detaylı bir şekilde savaşta olan olayları anlattı. İzleyenlerin pür dikkat...

Haberin Tarihi: 7 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:1086 defa okundu.

Dizi ve tiyatro oyuncusu Ali Solmaz’ın Ülkü Ocakları Silivri İlçe Teşkilatı’nda vermiş olduğu “1. Dünya Savaşı” konferansı büyük ilgi gördü.

Konferansa Ocak Yöneticileri,öğrenciler ve tiyatro sanatçıları katıldı. Konferansa Solmaz Tiyatro oyuncusu Kasım Özkan’ın Kur’an-ı kerim tilaveti ile başlandı.

Daha sonra Ali Solmaz yaklaşık bir saat detaylı bir şekilde savaşta olan olayları anlattı. İzleyenlerin pür dikkat dinlediği konferansta duygu dolu anlar yaşandı.

Konferans sonrasında Ülkü Ocakları Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Erhan Özkök oyuncu Ali Solmaz ve ekibine teşekkür ederek plaket takdim etti.

Konferans fotoğraf çekimiyle son buldu.

Bir Yorum Yazın

porno