Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri’deki hırsızlık operasyonunda 11 tutuklama

Silivri’deki hırsızlık operasyonunda 11 tutuklama

İstanbul’da hırsızlık şebekesine düzenlenen operasyonda, yakalanan 11 şüpheli tutuklandı. Alınan bilgiye göre, Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, 30 Nisan’da bir fabrikada yaşanan hırsızlık olayına ilişkin soruşturma başlatarak, Silivri İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, elebaşılığını İ.D ve V.E’nin yaptığı hırsızlık şebekesinin, İstanbul ve Trakya’da bölgesinde 41 hırsızlık olayını gerçekleştirdiğini tespit etmesiyle inceleme başlattı. Ekipler, başta Silivri olmak üzere 3...

Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:226 defa okundu.

İstanbul’da hırsızlık şebekesine düzenlenen operasyonda, yakalanan 11 şüpheli tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı, 30 Nisan’da bir fabrikada yaşanan hırsızlık olayına ilişkin soruşturma başlatarak, Silivri İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, elebaşılığını İ.D ve V.E’nin yaptığı hırsızlık şebekesinin, İstanbul ve Trakya’da bölgesinde 41 hırsızlık olayını gerçekleştirdiğini tespit etmesiyle inceleme başlattı.

Ekipler, başta Silivri olmak üzere 3 ilçede düzenlediği eş zamanlı operasyonda, haklarında gözaltı kararı bulunan 19 kişiden 11’ini yakalanarak ilçe Jandarma karakoluna getirilmişti.

Jandarmada işlemleri tamamlanan 11 şüpheli sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Ayrıca, Adreslerde yapılan aramalarda, çalıntı olduğu tespit edilen yaklaşık 1 ton tekstil kumaşı ve 5 ton tekstil ipliği ile 6 pompalı tüfek, 10 televizyon, 1 araç teybi ele geçirilirken 2 araca da el konuldu.

Bir Yorum Yazın

porno