Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri’de liseler arasında bilgi yarışması düzenlendi

Silivri’de liseler arasında bilgi yarışması düzenlendi

Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ”İstanbul” konulu bilgi ve kültür yarışması düzenledi. Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda düzenlenen bilgi yarışmasın da, Silivri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Silivri Lisesi, Değirmenköy İMKB Çok Programlı Lisesi, Özel Silivri Kokpit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selimpaşa İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Prof....

Haberin Tarihi: 14 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:652 defa okundu.

Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ”İstanbul” konulu bilgi ve kültür yarışması düzenledi.

Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans salonunda düzenlenen bilgi yarışmasın da, Silivri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Silivri Lisesi, Değirmenköy İMKB Çok Programlı Lisesi, Özel Silivri Kokpit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Selimpaşa İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Prof. Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi yarıştı.

İstanbul Konulu bilgi ve kültür yarışması Öğrencilerin görev ve sorumluluk duyguların gelişmesi amacı düzenlenen yarışmada, Değirmenköy İMKB Çok Programlı Lisesi, Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi finale kalan okullar oldu.

İstanbul konulu bilgi ve kültür yarışmasının finali 20 Şubat Salı günü Silivri Belediyesi Yaşar Kemal Sergi salonunda düzenlenecek.

Bir Yorum Yazın

porno