Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri’de karne heyecanı

Silivri’de karne heyecanı

Silivri’de karnesini alan öğrenciler güneşli havanın tadını çıkarmak için sahile akın etti TOKİ Cumhuriyet Anadolu Lisesinde düzenlenen törende okulda en yüksek puan alan öğrenciler ödüllerini öğretmenlerinin elinden aldı. Öğretmenlerle birlikte karne dağıtan Okul Müdürü Aydın Dakes, öğrencilere iki haftalık tatillerini iyi değerlendirmeleri ve okulda en yüksek puanları alan öğrencileri de tebrik eden Dakes, ikinci dönemde...

Haberin Tarihi: 19 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:345 defa okundu.

Silivri’de karnesini alan öğrenciler güneşli havanın tadını çıkarmak için sahile akın etti

TOKİ Cumhuriyet Anadolu Lisesinde düzenlenen törende okulda en yüksek puan alan öğrenciler ödüllerini öğretmenlerinin elinden aldı.

Öğretmenlerle birlikte karne dağıtan Okul Müdürü Aydın Dakes, öğrencilere iki haftalık tatillerini iyi değerlendirmeleri ve okulda en yüksek puanları alan öğrencileri de tebrik eden Dakes, ikinci dönemde öğrencilere başarılar diledi.

Okulda en yüksek puanları alan 93 puanla 9-C sınıfından Dilan Umuç, 95 puanla 10-B sınıfından Büşra Özbay, 95 puanla 11-F sınıfından Gülcan Çakmak ve 98 puanla 12-E sınıfından Ecem Özgür öğretmenleri tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Öğrenciler karnelerini aldıktan sonra güneşli havanın tadını çıkarmak için sahilde vakit geçirdi.

Bir Yorum Yazın

porno