Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri’de İşçilerden Belediye Önünde Oturma Eylemi

Silivri’de İşçilerden Belediye Önünde Oturma Eylemi

Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde taşerona bağlı çalışan işçiler Bilal Venedik, Mustafa Baysal ve Secaaddin Boğa, işten çıkartılarak mağdur edildikleri gerekçesiyle oturma eylemi yaptı. Belediye binası önünde basın açıklaması yapan işçiler, taşeron şirkete bağlı çalıştıkları için toplam çalışma sürelerinin SGK kayıtlarında eksik gösterildiğini iddia etti. İşçilerden Venedik ve Baysal, toplam 5 yıllık çalışma sürelerinin...

Haberin Tarihi: 10 Mart 2016 - Okunma Sayısı:535 defa okundu.

Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde taşerona bağlı çalışan işçiler Bilal Venedik, Mustafa Baysal ve Secaaddin Boğa, işten çıkartılarak mağdur edildikleri gerekçesiyle oturma eylemi yaptı.

Belediye binası önünde basın açıklaması yapan işçiler, taşeron şirkete bağlı çalıştıkları için toplam çalışma sürelerinin SGK kayıtlarında eksik gösterildiğini iddia etti.

İşçilerden Venedik ve Baysal, toplam 5 yıllık çalışma sürelerinin kayıtlarda 3 yıl gösterildiğini, Boğa da emeklilik süresi dolduğu için kendisine sorulmadan emekli edilmesine rağmen yasal haklarından mahrum edildiğini öne sürdü.

Açıklamanın ardından 3 işçi, Silivri Belediyesi önünde oturma eylemi gerçekleştirdi.

IMGA0115

IMGA0117

Bir Yorum Yazın

porno