Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri’de ”drone” ile havadan trafik denetimi

Silivri’de ”drone” ile havadan trafik denetimi

HABER MERKEZİ (SYH) Emniyet Genel Müdürlüğünün “Trafik Kazalarını Önleme Planı” kapsamında, Silivri’de drone ile trafik denetimi yapıldı. Silivri Bölge trafik istasyon ekipleri Silivri D-100 karayolu Edirne istihkametinde ışıklar mevkisinde havalanan “drone”, ile trafik kurallarına uymadığı tespit edilenler, uygulama noktasındaki ekiplere bildirildi. Drone görüntülerinde kırmızı ışık ihlali, hız ihlali yapan ile emniyet şeridi ve cep telefonuyla...

Haberin Tarihi: 11 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:130 defa okundu.

HABER MERKEZİ (SYH)

Emniyet Genel Müdürlüğünün “Trafik Kazalarını Önleme Planı” kapsamında, Silivri’de drone ile trafik denetimi yapıldı.

Silivri Bölge trafik istasyon ekipleri Silivri D-100 karayolu Edirne istihkametinde ışıklar mevkisinde havalanan “drone”, ile trafik kurallarına uymadığı tespit edilenler, uygulama noktasındaki ekiplere bildirildi.

Drone görüntülerinde kırmızı ışık ihlali, hız ihlali yapan ile emniyet şeridi ve cep telefonuyla konuşan sürücüler tespit edilerek cezai işlem uygulandı.

Bazı sürücüler kırmızı ışıkta geçmediği yönünde itiraz etseler bile ”drone” görüntüsünden tespit edilerek cezai işlem uygulandı.
Trafik kazalarını önleme planı” kapsamında ”drone” denetimi ve trafik uygulaması 26 ekime tarihine kadar süreceği öğrenildi.

Haber-Foto (SYH)

Bir Yorum Yazın

porno