Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri’de Afrin şehitlerine “saygı” sürüşü

Silivri’de Afrin şehitlerine “saygı” sürüşü

Silivri’de, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan askerler anısına “saygı sürüşü” düzenlendi. Silivri terminali yanında bir araya gelen motosiklet tutkunları, konvoy oluşturarak Atatürk Meydanı’nda gitti. Burada saygı duruşunda bulunan gruptakiler, daha sonra İstiklal Marşı’nı okudu. Burada gazetecilere grup adına açıklama yapan Orbay Kahraman,”Silivri Motorsiklet Kulübü ve Büyükçekmece...

Haberin Tarihi: 11 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:695 defa okundu.

Silivri’de, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan askerler anısına “saygı sürüşü” düzenlendi.

Silivri terminali yanında bir araya gelen motosiklet tutkunları, konvoy oluşturarak Atatürk Meydanı’nda gitti.

Burada saygı duruşunda bulunan gruptakiler, daha sonra İstiklal Marşı’nı okudu.

Burada gazetecilere grup adına açıklama yapan Orbay Kahraman,”Silivri Motorsiklet Kulübü ve Büyükçekmece Motosiklet kulübü olarak bugün Afrin’deki şehitlerimizi ve Türk tarihi boyunca yitirdiğimiz tüm şehitleri anmak için sürüş düzenledik. Bugünkü bu sürüşün amacı şuan cephede Ülkemizin bekası için askerlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için bu sürüşü düzenlendiklerini”belirtti.

Açıklamanın ardından motosiklet tutkunları şehitler anısına ilçede tur atmaya devam etti.

Bir Yorum Yazın

porno