Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri Metropol FM’e anlamlı ödül

Silivri Metropol FM’e anlamlı ödül

Silivri’nin ve bölgenin en çok dinlenen radyolar arasında yerini Silivri Metropol FM, Radyo Akademi Ödülleri gecesinde “En iyi çıkış yapan radyo” ödülüne layık görüldü. Beykoz Belediye’nin ev sahipliğinde yapılan Radyo Akademi ödülleri töreni, Yunus Emre Enstitüsü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle gerçekleşti. Silivri 102.3 Metropol FM, Beykoz Belediyesi’nin...

Haberin Tarihi: 15 Şubat 2017 - Okunma Sayısı:429 defa okundu.

Silivri’nin ve bölgenin en çok dinlenen radyolar arasında yerini Silivri Metropol FM, Radyo Akademi Ödülleri gecesinde “En iyi çıkış yapan radyo” ödülüne layık görüldü.

Beykoz Belediye’nin ev sahipliğinde yapılan Radyo Akademi ödülleri töreni, Yunus Emre Enstitüsü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nün destekleriyle gerçekleşti.

Silivri 102.3 Metropol FM, Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Radyo Akademi Ödülleri kapsamında “En iyi çıkış yapan radyo” ödülüne layık görüldü. Metropol FM sahibi Yılmaz Türkoğlu, dinleyicilerine teşekkür ederek ” Silivri ve Trakya adına bir ilk… Bölgede en çok dinlenen ve en iyi çıkış yapan radyo Metropol Fm… Tüm dinleyenlerimize, Silivri’mize teşekkürler” mesajı verdi. Türkoğlu, törene program yapımcısı Emine Deniz Taşdemir ile birlikte katıldı.

Bu yıl üçüncü kez yapılan törende, 2016’nın en başarılı radyoları, programcıları ve tematik radyoları ödüllerini aldı.

Tiyatro sanatçısı Behzat Uygur’un sunumuyla icra edilen törende, sosyal medya üzerinden yapılan oylamalarla başarılı bulunan kişi ve kurumlara ödülleri takdim edildi.

Yapılan oylamalarla 2016 yılının ulusal radyosu kategorisinde ödülü Kral FM alırken, yılın spor radyosu Radyo Spor oldu. Dijital radyolar arasında ödülü karnaval.com alırken, kültür sanat programı olarak NTV Radyo’da yayınlanan “Makam Farkı” adlı program, ödüle layık görüldü. Yılın kültür sanat programı ödülünü Mehmet Barlas’la program yapan Oğuz Haksever aldı.

Tematik radyo kategorisinde ödül TRT Radyo 1’e verilirken, yılın haber radyosu A Haber Radyo seçildi. Yılın radyo haber spikeri ödülü Radyo 7’den Mehmet Can’a, yılın ulusal radyo programcısı ödülü ise Afrikalı Ali’ye verildi. Yılın ulusal alternatif temalı radyosu ödülünü ise Diyanet Radyo aldı.

Bir Yorum Yazın