Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Silivri Bölge Trafik ekiplerinden ”DRONE” ile havadan denetim

Silivri Bölge Trafik ekiplerinden ”DRONE” ile havadan denetim

HABER MERKEZİ (SYH) Emniyet Genel Müdürlüğünün “Trafik Kazalarını Önleme Planı” kapsamında, Büyükçekmece’de drone ile trafik denetimi yapıldı. Büyükçekmece’nin Kamiloba E-5 karayolu ışıklar mevkisinde havalanan “drone”, ile trafik kurallarına uymadığı tespit edilenler, uygulama noktasındaki ekiplere bildirildi. Drone görüntülerinde kırmızı ışık ihlali, emniyet şeridi ve hız ihlali yapan ile cep telefonuyla konuşan sürücüler tespit edilerek cezai işlem...

Haberin Tarihi: 10 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:389 defa okundu.

HABER MERKEZİ (SYH)

Emniyet Genel Müdürlüğünün “Trafik Kazalarını Önleme Planı” kapsamında, Büyükçekmece’de drone ile trafik denetimi yapıldı.

Büyükçekmece’nin Kamiloba E-5 karayolu ışıklar mevkisinde havalanan “drone”, ile trafik kurallarına uymadığı tespit edilenler, uygulama noktasındaki ekiplere bildirildi.

Drone görüntülerinde kırmızı ışık ihlali, emniyet şeridi ve hız ihlali yapan ile cep telefonuyla konuşan sürücüler tespit edilerek cezai işlem uygulandı.

Bazı sürücüler ”drone” ile havadan yapılan trafik denetiminin taktirle karşıladıklarını belirttiler.

Trafik kazalarını önleme planı” kapsamında ”drone” denetimi ve trafik uygulaması 26 ekime tarihine kadar süreceği öğrenildi.

Bir Yorum Yazın

porno