Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Öğrencilerin hazırladığı projeler bilim fuarında sergilendi

Öğrencilerin hazırladığı projeler bilim fuarında sergilendi

Beyciler Mukaddes Sönmez Ortaokulunda TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI’nda öğrenciler tarafından hazırlanan projeler sergilendi. Silivri Beyciler Mukaddes Sönmez Ortaokulun öğrencileri yıl boyunca hazırladıkları ve ürettikleri teknoloji dalındaki projelere yoğun ilgi gösterildi. TÜBİTAK Destekli 1. düzenlenen Bilim fuarının açılışının kurdele kesimi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Aslan, okul müdürleri ve veliler tarafından kesildi. Fuar’ı gezen İlçe...

Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:466 defa okundu.

Beyciler Mukaddes Sönmez Ortaokulunda TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI’nda öğrenciler tarafından hazırlanan projeler sergilendi.

Silivri Beyciler Mukaddes Sönmez Ortaokulun öğrencileri yıl boyunca hazırladıkları ve ürettikleri teknoloji dalındaki projelere yoğun ilgi gösterildi.

TÜBİTAK Destekli 1. düzenlenen Bilim fuarının açılışının kurdele kesimi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Aslan, okul müdürleri ve veliler tarafından kesildi.

Fuar’ı gezen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Aslan, memnuniyetini dile getirerek emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

silivriyerelhaber.com’a açıklama yapan Fen Bilimleri Öğretmeni Rukiye Demir,”Bu yıl okulumuz da TÜBİTAK 4006 Bilim fuarını heyecanlı bir şekilde gerçekleştirdikleri söyledi.

Demir sözlerine şöyle devam etti:

Projelerimizin arasında 20 tane projeyi 40 tane öğrencilerimizle özverili bir şekilde ortaya koyduk. Projelerimizin içerisinde, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, robotik kotlama ve maketlerimiz her tüllü alana öğrencilerimizin dokunmasına ve o anlarda bilgi sahibi olması için bu projeyi başvuru yapmıştık. Okulumuz adına ilk defa gerçekleşti ve TÜBİTAK tarafından onaylandı. Bunun onuru ve gururunu yaşıyoruz.”dedi.


(Yazılı,fotoğraflı ve görüntülü haberlerin izinli veya izinsiz kullanılması yasaktır telif hakkı mevcuttur)

Bir Yorum Yazın

porno