Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Moody’s Cafe Silivri’de fark yaratmaya devam ediyor

Moody’s Cafe Silivri’de fark yaratmaya devam ediyor

Üstün kalite ve lezzet anlayışıyla hareket eden Moody’s Cafe ve Restaurant, artık daha rahat, daha şık ve daha lezzetli. Yenilenen yüzüyle Moody’s, lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamak adına kendini yenileyen Moody’s Cafe ve Restaurant, Silivri Merkeze kolay ulaşabilir konumu, dünya mutfağına hakim geniş menüsü ve kaliteli hizmet...

Haberin Tarihi: 24 Haziran 2017 - Okunma Sayısı:4558 defa okundu.

Üstün kalite ve lezzet anlayışıyla hareket eden Moody’s Cafe ve Restaurant, artık daha rahat, daha şık ve daha lezzetli.

Yenilenen yüzüyle Moody’s, lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamak adına kendini yenileyen Moody’s Cafe ve Restaurant, Silivri Merkeze kolay ulaşabilir konumu, dünya mutfağına hakim geniş menüsü ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine üst düzey konfor yaşatmaya devam ediyor.

YENİLENEN DEKORASYONU VE MENÜSÜYLE MOODY’S SİZİ ÇAĞIRIYOR

Dünya mutfağının eşsiz lezzetleriyle birlikte Türk mutfağına eklediği yeni lezzetleriyle de misafirlerini karşılayan Moody’s, yenilenen menüsüyle fark yaratıyor. Menüsüne somon, modern sunumuyla kokoreç ve mini kornet de ekleyen Moody’s, menülerini daha da zenginleştirerek gençler başta olmak üzere herkesin uğrak noktası oluyor.

Moody’s aynı zamanda misafirlerinin yemeklerini büyük bir keyfe dönüştürürken yenilenen dekorasyonuyla da misafirlerine görsel bir şölen yaşatıyor. Moody’s Cafe ve Restaurant, Silivri’nin en Merkezi yerinde, muhteşem deniz manzarası şık dekorasyonu ve hoş atmosferiyle misafirlerine sınırsız konfor yaşatıyor. Moody’s Cafe ve Restaurant, Türk ve Dünya mutfaklarına ait özel yemekleri, denize karşı manzarasıyla birlikte lezzet tutkunlarının beğenesine sunarak yaz aylarında özel anlara ev sahipliği yapma devam ediyor.

İŞLETME SAHİBİ ORKUN ÇETİNKAYA BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Silivri Moody’s Cafe ve Restaurant işletmecisi İş adamı Orkun Çetinkaya basın mensuplarıyla bir araya geldi. Moody’s Cafe ve Restaurant, Orkun Çetinkaya ve Ulusal dalda bir çok ödüle sahip olan Mutfakkoçu Şef Recep Aydoğan ile birlikte yeni lezzetlerini basına tanıttı.

Moody’s Cafe ve Restaurant Silivri Sahili Atatürk Meydanındaki adresinde siz değerli müşterilerini bekliyor.
Bir Yorum Yazın

porno