Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Moody’s Cafe Keşkek Festivali’ne damga vurdu!

Moody’s Cafe Keşkek Festivali’ne damga vurdu!

Silivri Samsunlular Derneği Keşkek Festivali’ne Moody’s Cafe damgasını vurdu. Silivri’de dün gerçekleştirilen Silivri Samsunlular Derneği Keşkek Festivali’nde stand kuran Silivri’nin cafe ve restorant alanındaki en kaliteli mekanı Moody’s Cafe, festivale katılan misafirlere dağıttığı limonata ve balonlarla festivalin en çok konuşulan katılımcılarından oldu. Cafenin kurduğu standın önünde metrelerce uzanan kuyruk sonrası buz gibi limonata ve balonlarına...

Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:211 defa okundu.

Silivri Samsunlular Derneği Keşkek Festivali’ne Moody’s Cafe damgasını vurdu.

Silivri’de dün gerçekleştirilen Silivri Samsunlular Derneği Keşkek Festivali’nde stand kuran Silivri’nin cafe ve restorant alanındaki en kaliteli mekanı Moody’s Cafe, festivale katılan misafirlere dağıttığı limonata ve balonlarla festivalin en çok konuşulan katılımcılarından oldu.

Cafenin kurduğu standın önünde metrelerce uzanan kuyruk sonrası buz gibi limonata ve balonlarına kavuşan tüm misafirlerin mutluluğu yüzlerinden okundu.

Bilindiği üzere böyle etkinliklerde her daim öncü olan Moody’s Cafe yine farkını ortaya koyarak Silivri halkını mutlu etti.

Bir Yorum Yazın

porno