Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Liseli öğrenciler sınav öncesinde golf sahasında buluştu

Liseli öğrenciler sınav öncesinde golf sahasında buluştu

(SYH-SİLİVRİ)- HABER:UĞUR SAMET AVCI Üniversite sınavına hazırlanan ve moral depolamak için 500 öğrenci Silivri’de golf sahasında bir araya geldi. Silivri’de Seymen Köyü Marmara Golf Tesislerinde 500 öğrenci üniversite sınavı öncesinde moral depolamak için golf turnuvasında bir araya geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Marmara Golf Kulübü ve İstanbul Gençler Golf Akademisi tarafından...

Haberin Tarihi: 7 Haziran 2018 - Okunma Sayısı:972 defa okundu.

(SYH-SİLİVRİ)- HABER:UĞUR SAMET AVCI

Üniversite sınavına hazırlanan ve moral depolamak için 500 öğrenci Silivri’de golf sahasında bir araya geldi.

Silivri’de Seymen Köyü Marmara Golf Tesislerinde 500 öğrenci üniversite sınavı öncesinde moral depolamak için golf turnuvasında bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Marmara Golf Kulübü ve İstanbul Gençler Golf Akademisi tarafından Silivri’de Seymen Köyü Marmara Golf Tesislerinde gerçekleştirilen programa ilçe’de bulunan lise okullarından gelen 500 öğrenci, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu katıldı.

İl Başkanı Bayram Şenocak liseli öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak,”Bugün genç kardeşlerimizin gerçekleştirdiğin sportif faaliyet vardı. Bizde kendileriyle birlikte beraber olduk. Gençlik yıllarımızı biraz da andık. O anlamda genç kardeşlerimizin sinercisine ortak olduğumuz bir faaliyet oldu. Ödül törenlerini gerçekleştirdik.”dedi.

Golf turnuvasında dereye giren 1.Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi, ikinci Necip Sarıbekir Lisesi ile üçünçü ise Silivri Anadolu Lisesi oldu.

Öğrencilerin ödüllerini AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak ile AK Parti ilçe Başkanı Mutlu Bozoğlu tarafından taktim edildi.

Bir Yorum Yazın

porno