Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Kasaba Taraftarlarından Yönetime Çağrı

Kasaba Taraftarlarından Yönetime Çağrı

Silivri Kasaba Genç Taraftarlar Derneği Yönetiminden Silivrispor yönetime sosyal medyadan çağrıda bulunurdu. Silivri Kasaba Genç Taraftarların sosyal medyada yaptığı çağrı şu şekilde: ”61 Yıllık koca çınar Silivrispor’umuzda gelen hocalar, antrenörler dahil hepsi gidici, anlık durum kurtarıcısı olarak göreve gelmiştir. Bu kulüpte menfaatsiz kalacak olanlar gönül bağı adamlardır. Bugüne kadar yapılan tüm transferlere, hoca değişikliğine sessiz...

Haberin Tarihi: 30 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:1413 defa okundu.

Silivri Kasaba Genç Taraftarlar Derneği Yönetiminden Silivrispor yönetime sosyal medyadan çağrıda bulunurdu.

Silivri Kasaba Genç Taraftarların sosyal medyada yaptığı çağrı şu şekilde:

”61 Yıllık koca çınar Silivrispor’umuzda gelen hocalar, antrenörler dahil hepsi gidici, anlık durum kurtarıcısı olarak göreve gelmiştir. Bu kulüpte menfaatsiz kalacak olanlar gönül bağı adamlardır. Bugüne kadar yapılan tüm transferlere, hoca değişikliğine sessiz kalıp yönetime ve kulübümüze olumlu tavır sergilemiş bulunmaktayız. Ancak her yapılan değişiklik takımımıza olumsuz yönde etkilemiş durumunda olup takımımızı felakete sürüklemiş durumundadır. Silivrispor Gönüllüleri olarak Mevcut Yönetime 2 Önemli Husus Çağrımızdır. ifadesinde bulunuldu.

”Bu futbolcular gücümüz olacaktır”

Silivri Kasaba Genç Taraftarla Derneği Yönetiminin çağrısında 2 maddeye dikkat çektiler.

1-) Bu camia ile bağlantısı kesilmek istenilen Yunus Yaşar, Oğuz Yavuz, İsmail Düzgün, Enes Demiroğlu, Güray Kula, Fuat Yaman, Sercan Besler ve Batuhan Ünsal gibi formaya gerekirse canını verecek futbolcuları şartlar ne olursa olsun görev vermek en büyük gücümüz olacaktır.

2-) Her hafta saç baş yolduran, birbirine uyum sağlamamış eski oyuncularından ilk 11 oluşturan mevcut antrenör ile yollar ayrılmalı ve kulüp tarihinin en büyük başarısına imza attıran Sertan Güriz ile bir an önce anlaşılmalıdır.

‘Sevdamız Silivrispor’u ligde kalmasını ve gelecek yıllarda üst liglerde görme hevesini ancak böyle başarabiliriz.

Bir Yorum Yazın

porno