Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Jandarma’dan hafriyat kamyonları denetimi

Jandarma’dan hafriyat kamyonları denetimi

(ÖZEL) Silivri İlçe Jandarma ekipleri ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personelleri ile Danamandıra köyünün merkezinde UKOME kararıyla ağır vasıtalar ve hafriyat kamyonların geçişi yasak olmasına rağmen, köyden geçiş yapan ağır tonajlı kamyonlar üzerinde denetim yaptı. Normal ağırlığının üzerinde tespit edilenlere ve yasak olmasına rağmen geçiş yapan ağır tonajlı kamyonlara yönelik UKOME kararıyla Kabahatler...

Haberin Tarihi: 10 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:285 defa okundu.

(ÖZEL)

Silivri İlçe Jandarma ekipleri ile İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personelleri ile Danamandıra köyünün merkezinde UKOME kararıyla ağır vasıtalar ve hafriyat kamyonların geçişi yasak olmasına rağmen, köyden geçiş yapan ağır tonajlı kamyonlar üzerinde denetim yaptı.

Normal ağırlığının üzerinde tespit edilenlere ve yasak olmasına rağmen geçiş yapan ağır tonajlı kamyonlara yönelik UKOME kararıyla Kabahatler Kanunu’na göre para cezası kesildi.

– ‘Köylüler’den taş ocağı tepkisi’

Silivri’de taş ocağı ve hafriyat kamyonlarına köylüler tepkili. Danamandıra köyünde yaşayan kadınlar, ‘taş ocakları’ ve ‘hafriyat kamyonları’ yüzünden hayvanlarını besleyemediklerini ve ekili olan sebzelerin zarar gördüklerini söylediler.

Bir Yorum Yazın

porno