Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Jandarma ile Polis’in Yaşam Veren Uygulaması

Jandarma ile Polis’in Yaşam Veren Uygulaması

Silivri’de Jandarma ve Polis ekiplerince 9 günlük bayram tatili dönüşünde trafik kazaların önüne geçmek için ortaklaşa trafik uygulaması gerçekleştirdi. Silivri Bölge Trafik istasyonu önünde yapılan uygulamada jandarma ve polis ekipleri sürücüleri ve yolcuları Kurban Bayramı tatilinin yurt genelinde huzur ve güven içerisinde geçmesi, 9 günlük bayram tatili dönüşü yaşanabilecek trafik kazalarının önlenmesi için vatandaşları uyardılar....

Haberin Tarihi: 26 Ağustos 2018 - Okunma Sayısı:391 defa okundu.

Silivri’de Jandarma ve Polis ekiplerince 9 günlük bayram tatili dönüşünde trafik kazaların önüne geçmek için ortaklaşa trafik uygulaması gerçekleştirdi.

Silivri Bölge Trafik istasyonu önünde yapılan uygulamada jandarma ve polis ekipleri sürücüleri ve yolcuları Kurban Bayramı tatilinin yurt genelinde huzur ve güven içerisinde geçmesi, 9 günlük bayram tatili dönüşü yaşanabilecek trafik kazalarının önlenmesi için vatandaşları uyardılar.

Trafik dedektifleri projesi kapsamında (3-17) yaş arasındaki çocuklara kartlar hediye edildi. Ayrıca tüm yolculara Emniyet Kemerlerini takmaları ve seyahat esnasında trafik kurallarına uyulması da hatırlatıldı.

Ayrıca, Uygulama havadan drone ile görüntülendi.


HABER MERKEZİ (SYH)

Bir Yorum Yazın

porno