Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Işıklar’dan İtfaiye’ye ziyaret

Işıklar’dan İtfaiye’ye ziyaret

İtfaiye Teşkilatının 304. Kuruluş yılı dolayısıyla Silivri İtfaiye Amirliğini ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, itfaiyecilerle bir araya geldi. Silivri İtfaiye Grup Amiri Cemalettin Budak ve ekibiyle birlikte öğle yemeği yiyen Işıklar, personele tatlı ve termos kupa hediye ederek, “Yapmış olduğunuz görevin ne denli kutsal bir amaca hizmet ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle...

Haberin Tarihi: 26 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:122 defa okundu.

İtfaiye Teşkilatının 304. Kuruluş yılı dolayısıyla Silivri İtfaiye Amirliğini ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, itfaiyecilerle bir araya geldi.

Silivri İtfaiye Grup Amiri Cemalettin Budak ve ekibiyle birlikte öğle yemeği yiyen Işıklar, personele tatlı ve termos kupa hediye ederek, “Yapmış olduğunuz görevin ne denli kutsal bir amaca hizmet ettiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle yeri geldiğinde kendi canınızı hiç düşünmeden giriştiğiniz bir insanın hayatını kurtarma mücadelenizi takdir ediyorum. Allah size kolaylıklar versin, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İyi ki varsınız” dedi.

İtfaiye Amiri Budak ile birlikte istasyon içerisinde yangın anında yapılması gerekenleri gösteren tatbikat alanı ve çocuklar için farkındalık oluşturacak özel oyun alanını dolaşan Belediye Başkanı Işıklar, ekibin çalışmalarını tebrik etti.

Bir Yorum Yazın

porno