Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Eto’o’dan formayı kaptı, dünyalar onun oldu

Eto’o’dan formayı kaptı, dünyalar onun oldu

Spor Toto Süper Ligin 14. haftasındaki Torku Konyaspor-Antalyaspor maçı sonunda Eto’o’dan forma alan küçük taraftar İbrahim Kayra Yılmaz, mutluluktan gözyaşlarını tutamadı. Spor Toto Süper Ligin 14. haftasında oynanan Torku Konyaspor-Antalyaspor maçına gelen küçük taraftar İbrahim Kayra Yılmaz, Eto’o’dan forma aldığı için mutlu olduğunu ve bu yüzden gözyaşlarını tutamadığını söyledi. Maçın ardından Eto’o’nun formasını aldığında sevinçten ağlayan ve bir anda spor...

Haberin Tarihi: 7 Aralık 2015 - Okunma Sayısı:574 defa okundu.

Spor Toto Süper Ligin 14. haftasındaki Torku Konyaspor-Antalyaspor maçı sonunda Eto’o’dan forma alan küçük taraftar İbrahim Kayra Yılmaz, mutluluktan gözyaşlarını tutamadı.

Spor Toto Süper Ligin 14. haftasında oynanan Torku Konyaspor-Antalyaspor maçına gelen küçük taraftar İbrahim Kayra Yılmaz, Eto’o’dan forma aldığı için mutlu olduğunu ve bu yüzden gözyaşlarını tutamadığını söyledi.

Maçın ardından Eto’o’nun formasını aldığında sevinçten ağlayan ve bir anda spor gündemine konu olan İbrahim Kayra Yılmaz, AA muhabirine yaşadığı sevinci anlattı.

İbrahim, sporu çok sevdiğini, Konya’da oynanan futbol ve basketbol maçlarını kaçırmadığını söyledi.

Eto’o’yu çok sevdiğini belirten 11 yaşındaki futbolsever, “Eto’o’nun Türkiye’ye geleceğini duyunca çok sevinmiştim. ‘İnşallah Konya’ya gelince fotoğraf çektiririm’ diyordum. Hep onunla görüşmenin ve buluşmanın hayallerini kurdum” dedi.

İbrahim, Torku Konyaspor-Antalyaspor maçından birkaç gün önce Eto’o’nun formasını almak istediğini ailesine söylediğini dile getirerek, şöyle devam etti:

“Ben uzun zamandır Eto’o’nun hayranıyım ve formasını almayı çok istiyordum. Maçın bitiminde Eto’o’nun yanına koştum. O sırada beni yanından uzaklaştırmak istediler. O da İngilizce ‘problem yok’ diyerek, beni yanına aldı ve bir süre yürüdük. Eto’o formasını çıkarıp, bana verince çok mutlu oldum. Hayalimi gerçekleştirdiğim için mutluluktan gözyaşlarımı tutamadım. Eve geldikten sonra kimse dokunmasın ve yıpranmasın diye formayı dolabıma kilitledim.”

AA

Bir Yorum Yazın

porno