Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Düzgün; “2. lig Silivri’mize çok yakışacak”

Düzgün; “2. lig Silivri’mize çok yakışacak”

Silivri altyapısından yetişerek Silivrispor’da forma giyen İsmail Düzgün eleme maçları öncesinde yaptığı açıklamasında, “herkesin savaşmak zorunda olduğu final maçlarındayız” dedi. Silivrispor takımının başarılı kanat ve forvet oyuncusu İsmail Düzgün yaptığı açıklamasında; “Manisa Büyükşehir Belediyespor için de, bizim için de kritik bir maç olacak. Öyle bir müsabaka olacak ki herkes savaşacak. Herkes mücadelesini bir üst lig...

Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2017 - Okunma Sayısı:359 defa okundu.

Silivri altyapısından yetişerek Silivrispor’da forma giyen İsmail Düzgün eleme maçları öncesinde yaptığı açıklamasında, “herkesin savaşmak zorunda olduğu final maçlarındayız” dedi.

Silivrispor takımının başarılı kanat ve forvet oyuncusu İsmail Düzgün yaptığı açıklamasında; “Manisa Büyükşehir Belediyespor için de, bizim için de kritik bir maç olacak. Öyle bir müsabaka olacak ki herkes savaşacak. Herkes mücadelesini bir üst lig için veriyor. Biz de galibiyet için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Rakip ayırmıyoruz. Manisa Büyükşehir gelir, başkası gelir, fark etmez. Biz çıkıp kendi futbolumuzu oynayacağız. Kendi arzularımız için mücadele etmek zorundayız. İnşallah kazanan taraf biz oluruz ve kendi sahamızda oynayacağımız ikinci maç için avantaj elde ederiz. Bu ekip için, bu ilçe için bu takımın başarılı olması çok önemli. Biz burada bu kadar kişi birbirimize sahip çıkıyoruz, kenetleniyoruz, birleşiyoruz. Başarı olursa futbolcular, teknik ekip ve yönetimin yani bizim başarımız olacak. Dışardan kimsenin ya da herhangi bir etkenin başarısı ya da katkısıyla gelen başarı olmayacak. Başarı olmayacaksa da yine bizden dolayı olmayacak ama biz elimizden gelenin fazlasını da yapmış olacağız. 2. Lig bizim hakkımız ve bunu ilçeyle birlikte çok istiyoruz” dedi.
Kaynak:http://silivrispor.com.tr

Bir Yorum Yazın