Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Cinsel saldırı girişiminde bulunan şüpheli tutuklandı!

Cinsel saldırı girişiminde bulunan şüpheli tutuklandı!

Silivri’de bir çay bahçesinde garson olarak çalışan A.A adındaki bir kişi iddialara göre 4 küçük çocuğa cinsel saldırıda bulunduğu ihbarı üzerine Polis ekiplerince gözaltına alınarak emniyete götürülen şüpheli şahsın işlemleri tamamlandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından ZIRH’lı (akrep) araç ile Silivri adliyesine getirilen şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Cezavine gönderilmeden önce muayenesi için Silivri Devlet Hastanesine getirilen...

Haberin Tarihi: 27 Temmuz 2018 - Okunma Sayısı:3180 defa okundu.

Silivri’de bir çay bahçesinde garson olarak çalışan A.A adındaki bir kişi iddialara göre 4 küçük çocuğa cinsel saldırıda bulunduğu ihbarı üzerine Polis ekiplerince gözaltına alınarak emniyete götürülen şüpheli şahsın işlemleri tamamlandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından ZIRH’lı (akrep) araç ile Silivri adliyesine getirilen şahıs, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Cezavine gönderilmeden önce muayenesi için Silivri Devlet Hastanesine getirilen şahıs, muayenesinin ardından ZIRH’lı araca bindirilirken vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Çevik Kuvvet müdahale ederek vatandaşları alandan uzaklaştırdı.

Daha sonra A.A geniş güvenlik önlemleri altında cezaevine gönderildi.

SYH/Haber-Foto: Uğur Samet Avcı

Bir Yorum Yazın

porno