Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Cafe Moon Resturant Silivri’de açıldı

Cafe Moon Resturant Silivri’de açıldı

Silivri yeni bir mekana kavuştu. Cafe Moon Resturant Silivri’de bugün hizmete girdi. İşletmeciliğini Vedat Birtek’in yaptığı mekanda, Kahvaltılıklar’da Serpme, Klasik Kahvaltı, Ekpres Kahvaltı, tost, soğuk ve sıcak sandviçler’den Kırmızı ve Beyaz et çeşitlerine Yöresel çeşitleriyle Meksika lezzetleri’ne Izgara, Kebap Çeşitleri Lahmacun, Köfte Çeşitleri, Pasta ve Tatlı ve birçok çeşitlerin sunulduğu Cafe Moon Resturant Silivri’de hizmet...

Haberin Tarihi: 7 Aralık 2015 - Okunma Sayısı:1432 defa okundu.

Silivri yeni bir mekana kavuştu. Cafe Moon Resturant Silivri’de bugün hizmete girdi. İşletmeciliğini Vedat Birtek’in yaptığı mekanda, Kahvaltılıklar’da Serpme, Klasik Kahvaltı, Ekpres Kahvaltı, tost, soğuk ve sıcak sandviçler’den Kırmızı ve Beyaz et çeşitlerine Yöresel çeşitleriyle Meksika lezzetleri’ne Izgara, Kebap Çeşitleri Lahmacun, Köfte Çeşitleri, Pasta ve Tatlı ve birçok çeşitlerin sunulduğu Cafe Moon Resturant Silivri’de hizmet vermeye başladı.

15 Yıllık tecrübe 8 personel hizmet vermeye başlayan Cafe Moon Resturant’ın İşletmecisi Vedat Birtek; Silivri yeni bir mekana sahip oldu. Kaliteli ürünlerin olduğu fiyatlarında uygun olduğu değişik tatlarla Silivri’de vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladık. Birtek, Sürekli tatlar denensin Silivri’ye bugün hizmete açtığımız Cafe Moon Resturant’ta müşterilerimizi bekliyoruz, dedi. Birtek’in konuşmasının devamında; Hemşeri ve Misafirlerimize yaraşır işletmecilik anlayışı, benzersiz lezzete sahip menüsü ve istenilen yemek ve çeşitleri hazırlanırken sunulan mezelerin ve içeçeklerin ile bağımlısı olacağınız bir mekan olacağını, ifadesinde bulundu.

-Cafe Moon Resturant Piri Mehmet Paşa Mahallesi D-100 Yanyol Irmak Sokak No: 18/A Silivri/İst
Telefon 0 212 729 07 55- 0 212 729 07 57

Bir Yorum Yazın

porno