Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Büyükçekmece’de Mor ve Ötesi Rüzgarı

Büyükçekmece’de Mor ve Ötesi Rüzgarı

​Türk Rock müziğinin köklü gruplarından Mor ve Ötesi, Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’ne renk kattı. Sevilen şarkılarını zaman zaman Kemal Sunal Amfi Tiyatro’yu dolduran binlerce kişiyle birlikte söyleyen grup, güçlü müzik ve yorumlarıyla adeta Büyükçekmece’yi salladı. 10 bin kişi dinledi 18. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali tüm coşkusuyla devam ederken, festivalin konser bölümünde...

Haberin Tarihi: 3 Ağustos 2017 - Okunma Sayısı:276 defa okundu.

​Türk Rock müziğinin köklü gruplarından Mor ve Ötesi, Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’ne renk kattı.

Sevilen şarkılarını zaman zaman Kemal Sunal Amfi Tiyatro’yu dolduran binlerce kişiyle birlikte söyleyen grup, güçlü müzik ve yorumlarıyla adeta Büyükçekmece’yi salladı.

10 bin kişi dinledi

18. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali tüm coşkusuyla devam ederken, festivalin konser bölümünde sahne alan sevilen Rock grubu Mor ve Ötesi muhteşem performansı ile festivale farklı bir renk kattı. Kültürpark Kemal Sunal Amfi Tiyatro’da gerçekleşen konseri yaklaşık 10 bin kişi dinledi. Grubun sevilen şarkılarına eşlik eden Büyükçekmeceliler, Mor ve Ötesi Konseri ile unutulmaz bir gece daha yaşadı.

Teşekkür ettiler

Mor ve Ötesi grubuna çiçek ve Büyükçekmece’nin simgesi tarihi Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü maketi takdim eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Türkiye Halk Oyunları Federasyonu, Türk Folklor Kurumu ve Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali Komite Başkanı Gürhan Ozanoğlu, Büyükçekmece festivaline renk katan gruba teşekkür ettiler.

Bir Yorum Yazın