Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Bozoğlu’nun acı günü

Bozoğlu’nun acı günü

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun dedesi Cemil Akıncı bugün son yolculuğuna uğurlandı. Seymen Mahallesi’nde Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Akıncı, dualar ile Hakk’a yürüdü. Cenaze namazını İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş kıldırdı. Cenaze merasimine Silivri Kaymakamı Ali Partal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı...

Haberin Tarihi: 28 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:182 defa okundu.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun dedesi Cemil Akıncı bugün son yolculuğuna uğurlandı. Seymen Mahallesi’nde Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilen Akıncı, dualar ile Hakk’a yürüdü.

Cenaze namazını İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş kıldırdı. Cenaze merasimine Silivri Kaymakamı Ali Partal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve yönetimi, Silivri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdal Aslan ve Alpay Yavuz, Esnaf Odası Başkanı Nuray Koçer ve yönetimi, Şoförler Odası Başkanı Recep Akıncı ve yönetimi, geçmiş dönem belediye başkanı Hüseyin Turan ve Selami Değirmenci, geçmiş dönem AK Parti ilçe başkanları Metin Karakaş ve Rıfat Kutlu, belediye meclis üyeleri, MHP ilçe yöneticileri, Ülkü Ocakları 6.Bölge Başkanı Erhan Özkök ve ocak mensupları, muhtarlar ve sevenleri katıldı.
İl Başkanı Şenocak, Mutlu Bozoğlu’na taziyelerini ilettikten sonra Seymen’den ayrıldı.

silivriden.com

Bir Yorum Yazın

porno