Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Bambini Çocuk Oyun Parkı Cafe açıldı

Bambini Çocuk Oyun Parkı Cafe açıldı

Çocukların doyasıya oynarken eğlenceli ve eğitici atölyelere katılmak, çocuklar oynarken; dinlenmek isteyenler ebeveynler için kurulan Bambini Çocuk Oyun Parkı Cafe & Parti Evi’nin açılışı bugün gerçekleştirildi. Açılış törenine Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, AK Parti ilçe başkanı Rıfat Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket partisi ilçe başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri,...

Haberin Tarihi: 3 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:700 defa okundu.

Çocukların doyasıya oynarken eğlenceli ve eğitici atölyelere katılmak, çocuklar oynarken; dinlenmek isteyenler ebeveynler için kurulan Bambini Çocuk Oyun Parkı Cafe & Parti Evi’nin açılışı bugün gerçekleştirildi.

Açılış törenine Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, AK Parti ilçe başkanı Rıfat Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri, Milliyetçi Hareket partisi ilçe başkanı Zafer Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi Tamer Şişman, Odak okulları kurucusu Fevzi Babalık, SİBESO Başkan vekili Arif Kanık ve SİBESO yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Haberin devamı video haberimiz’de

Bambini Çocuk Oyun Parkı Cafe & Parti Evi hakkında işletme sahipleri Gökhan Özerel ile Özlem Özerel gazetecilere bilgiler verdi.

Bambini Çocuk Oyun Parkı Cafe & Parti Evi Atatürk Meydanı Öğretmenevi karşısında

Bir Yorum Yazın

porno