Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Ahmet Ermiş, keşkek festivalinde yoğun ilgi gördü

Ahmet Ermiş, keşkek festivalinde yoğun ilgi gördü

Silivri’de 3. Keşkek festivaline yoğun ilgi gösterildi. Silivri Samsunlular Derneği tarafından düzenlenen 3. Keşkek Festivali eski festival alanından başlayan kortej yürüyüşü ile başladı. Festivale katılan misafirlere keşkek ikramında bulunuldu. Çocuklar içinde oyun alanı, palyaço ve yüz boyama gibi çeşitli etkinlikler yapıldı. Program’da konuşma yapan Silivri Samsunlular Derneği Başkanı Bilhan Ahçıoğlu, etkinliğe katılan ve emeği geçen...

Haberin Tarihi: 12 Mayıs 2018 - Okunma Sayısı:847 defa okundu.

Silivri’de 3. Keşkek festivaline yoğun ilgi gösterildi.

Silivri Samsunlular Derneği tarafından düzenlenen 3. Keşkek Festivali eski festival alanından başlayan kortej yürüyüşü ile başladı.

Festivale katılan misafirlere keşkek ikramında bulunuldu. Çocuklar içinde oyun alanı, palyaço ve yüz boyama gibi çeşitli etkinlikler yapıldı.

Program’da konuşma yapan Silivri Samsunlular Derneği Başkanı Bilhan Ahçıoğlu, etkinliğe katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

İlçe protokolü ve vatandaşların katıldığı keşkek festivalinde Gazeteci ve Sanatçı Ahmet Ermiş sahne alarak yöresel, Türk sanat müziği ile Türk pop şarkıları seslendirdi.

(Yazılı,fotoğraflı,görüntülü haberlerin izinli veya izinsiz kullanılması yasaktır. Telif hakkı mevcuttur.)

Bir Yorum Yazın

porno