Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

Hamsi ve Horon festivali

Hamsi ve Horon festivali

Silivri Rizeliler Derneği Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen 4. Hamsi ve Horon Festivali yoğun katılımla gerçekleşti. Hamsi ve Horon festivali renkli görüntülere sahne oldu. Karadeniz görelerine ait şarkılar seslendirildi. Horon yapan vatandaşlar güneşli havanın tadına doyasıya yaşadı. Etkinliğe, AK Parti İstanbul Milletvekilli Tülay Kaynarca, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, DP Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, Başakşehirspor...

Haberin Tarihi: 8 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:282 defa okundu.

Silivri Rizeliler Derneği Atatürk Meydanı’nda gerçekleştirilen 4. Hamsi ve Horon Festivali yoğun katılımla gerçekleşti.

Hamsi ve Horon festivali renkli görüntülere sahne oldu. Karadeniz görelerine ait şarkılar seslendirildi. Horon yapan vatandaşlar güneşli havanın tadına doyasıya yaşadı.

Etkinliğe, AK Parti İstanbul Milletvekilli Tülay Kaynarca, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, DP Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, Başakşehirspor Asbaşkanı Mustafa Saral, İş Adamı Sedat Peker, Yeni Sanayi Başkanı Ercan Çalışkan,, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.

İş adamı Sedat Peker, 4.Hamsi ve Horon festivalini düzenleyen Silivri Rizeliler Derneğine teşekkür etti. Etkinliğin yapıldığı alanda çevik kuvvet ve toma ile güvenlik önlemleri alındı.

Festival’de vatandaşlara yaklaşık 5 bin ton hamsi dağıtıldı.

Bir Yorum Yazın

porno