Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

23 Nisan Silivri’de çeşitli etkinliklerle kutlandı

23 Nisan Silivri’de çeşitli etkinliklerle kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yıldönümü Silivri’de büyük bir coşkuyla kutlandı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program çelenk sunumuyla son buldu. Programın gösteri kısmı Büyükçavuşlu 60. Cumhuriyet ilkokulunda gerçekleşti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü kutlama programı, öğrenciler tarafından okunan şiirler ve makalelerin...

Haberin Tarihi: 23 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:202 defa okundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yıldönümü Silivri’de büyük bir coşkuyla kutlandı.

Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program çelenk sunumuyla son buldu.

Programın gösteri kısmı Büyükçavuşlu 60. Cumhuriyet ilkokulunda gerçekleşti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü kutlama programı, öğrenciler tarafından okunan şiirler ve makalelerin ardından, resmi geçit ile devam etti. Törende daha sonra, çeşitli okullara ait ekipler gösteriler gerçekleştirdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 98. yıl dönümü, tüm yurtta olduğu Silivri’deki okullarda da çeşitli etkinliklerle kutlanılıyor.

Görüntülü/Görsel/Yazılı haberlerimizde telif hakkı mevcuttur. İzinli veya izinsiz kullanılması yasaktır.

Bir Yorum Yazın

porno