Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

“2. Silivri Samsunlular Keşkek Festivali”

“2. Silivri Samsunlular Keşkek Festivali”

Silivri’de, bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Silivri Samsunlular Keşkek Festivali”ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Silivri Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SAMDER) tarafından organize edilen festival, Silivri Sahili Festival Alanı’nda gerçekleştirildi. Çeşitli etkinliklerin yapıldığı festivalde, vatandaşlara keşkek ikram edildi. Festivalde, merhum Silivrispor Taraftar Grubu Lideri Ahmet Nedim Bozdağ anısına düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonuna kupası da...

Haberin Tarihi: 14 Mayıs 2017 - Okunma Sayısı:940 defa okundu.

Silivri’de, bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Silivri Samsunlular Keşkek Festivali”ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Silivri Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SAMDER) tarafından organize edilen festival, Silivri Sahili Festival Alanı’nda gerçekleştirildi.

Çeşitli etkinliklerin yapıldığı festivalde, vatandaşlara keşkek ikram edildi.

Festivalde, merhum Silivrispor Taraftar Grubu Lideri Ahmet Nedim Bozdağ anısına düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonuna kupası da takdim edildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği festivalde, taekwondo gösterisi gerçekleştirildi, halk oyunları grubu da performans sergiledi.

Konser programlarıyla son bulan festivale, bazı milletvekilleri, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Silivri Belediye Meclis Üyeleri, oda ve dernek başkanları ile çok sayıda Silivrili katıldı.

Bir Yorum Yazın