Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...Hava durumu güncelleniyor...
HESABIM
Üye Ol

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılı

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılı

SİLİVRİ (SYH) 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılının yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Şehitlerini Anma Günü nedeniyle Silivri’de bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Anma programı İlçe Kaymakamlık önünde başlayan kortej yürüyüşü, Silivri Belediyesi bando grubu eşliğinde İlçe Protokolü ve vatandaşların katılımlarıyla Atatürk Anıtında son buldu. Atatürk Anıtı önünde Saygı Duruşu ve...

Haberin Tarihi: 18 Mart 2018 - Okunma Sayısı:208 defa okundu.

SİLİVRİ (SYH)

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yılının yıl dönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Şehitlerini Anma Günü nedeniyle Silivri’de bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Anma programı İlçe Kaymakamlık önünde başlayan kortej yürüyüşü, Silivri Belediyesi bando grubu eşliğinde İlçe Protokolü ve vatandaşların katılımlarıyla Atatürk Anıtında son buldu.

Atatürk Anıtı önünde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla, anıt önünde çelenk sunumu gerçekleştirildi.

Günün anlam ve önemi belirten konuşmayı Üstteğmen Özcan Ayaydın gerçekleştirdi. Ayrıca tören sonrasında Silivrili öğretmenler, Silivri’nin şehitleri Emre Sarıtaş ve Ayhan Karakiraz’ın kabirlerinden alınan toprakların Çanakkale şehitlerin topraklarıyla buluşturulmak üzere öğretmenleri, İlçe Kaymakamı Ali Partal, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar yolcu etti.

Bir Yorum Yazın

porno